راهنمای ثبت اینترنتی تغییرات شرکت – ثبتیکال

3 months ago

بعد از پذیرش اینترنتی از طریق سامانه و اخذ تأییدیه پذیرش، متقاضیان باید نسخه های اصلی صورتجلسات تنظیمی و ضمایم آنها را به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی افراد حاضر در جلسه و وکالتنامه وکیل از طریق پست ارسال نمایند.ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و تأیید پذیرش آخرین مرحله ثبت تغییرات اینترنتی شرکت می باشد. بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید باید برای پلمپ دفاتر تجاری، مشخص شدن دایره مالیاتی، تشکیل پرونده دارایی و دریافت کد اقتصادی اقدام کنید. لازم به ذکر است که شرکت های ساختمانی بعد از اینکه مراحل ثبت آن ها به اتمام رسید می توانند برای دریافت رتبه در حوزه فعالیت خود اقدامات لازم را انجام دهند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره پیش از هر اقدامی با شماره های درج شده در سایت افق نیکان تماس بگیرید و اطلاعات کاملی درباره نحوه ثبت شرکت دریافت نمایید. سپس با خیال آسوده صر تا صد ثبت شرکت ساختمانی خود را به کارشناسان با تجربه افق نیکان بسپارید.

راهنمای ثبت شرکت

This publish h as been do ne ᠎by GSA Content Generator DEMO.

مراحل ثبت شرکت

پس بهتر است مراحل ثبت شرکت خود را به دست افراد با تجربخ بسپارید تا از همان ابتدا کار شما را به صورت اصولی و با تمام جزئیات پیش ببرند. تنها کافی است مدارک مورد نیاز را به افق نیکان دهید و صفد تا صد را به کارشناسان با تجربه ما بسپارید و خودتان از نتیجه کار نیز لذت ببرید. شما می توانید با ارائه مدارک مذکور به راحتی توسط افق نیکان شرکت خود را ثبت کنید. بنابراین اگر می خواهید سرعت عمل کارهای شما بالا رود و کارهای شما راحت تر انجام شود می توانید روی افق نیکان حساب کنید. ۴- تصویب تراز و حساب سود و زیان سالانه و تعیین پاداش هیات مدیره و بازرسین. به ترتیب اولویت یکی از نام ها را برای او تعیین می کند در این قسمت کارشناس پرونده مشخص می شود و محتویات پرونده از طریق کامپیوتر برای کارشناس تأسیس ارسال می گردد و همزمان متقاضی نیز با اصل پرونده بر کارشناس مربوطه مراجعه می نماید .کارشناس تأسیس همزمان محتویات و مدارک شرکت را با توجه به نوع آن چک می کند علاوه بر آنکه منع قانونی نداشته باشد موظف است تمام محتویات پرونده را نیز در داخل سیستم چک کند.

و همچنین برای تعیین نام این نوع شرکت ها توجه داشته باشید که حتما باید پسوند “سهامی خاص” در انتهای نام آنها باشد. این نوع از شرکت ها معمولا مناسب تازه واردان به عرصه ی بیزینس جهانی نیست و به افرادی که برای اولین بار وارد بازارهای جهانی می­شوند، توصیه می­شود ابتدا از شرکت های با مسئولیت محدود (GmbH) شروع کنند. جهت ثبت کردن شرکت بازرگانی قالب های متعددی وجود دارد که می توان با توجه به تعداد اعضا و نوع فعالیت مورد نظر قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمود. آیا اهمیت برندسازی را به درستی واریز خواهید کرد که تعداد سهام و. مطابق ماده ۹۴ قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران، شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکاء بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسوول قروض و تعهدات شرکت است.

اعضای شرکت ساختمانی باید حداقل ۲ نفر باشد.

ثبت شرکت مختلط در ترکیه از یک یا چند نفر سهامدار دارد که میزان سهام و مسئولیتهای هر یک از آنها مشخص است. این اشخاص خوداری می نمایند و متعاقباً هیأت اخیر یک نفر نیز ممکن شده است تا مدارک. اعضای شرکت ساختمانی باید حداقل ۲ نفر باشد. در شرکت سهامی خاص مانند شرکت سهامی عام، آورده های غیر نقد باید طبق نظر کارشناسان رسمی وزارت دادگستری ارزیابی شود و نمی توان آن ها را به مبلغی بیش از ارزیابی کارشناس مذکور قبول کرد. یک فرد تبعه خارجی بعد از طی تمام مراحل و رسمی شرکت میتواند نسبت به اخذ اجازه کار در ترکیه برای خود اقدامات لازم را انجام دهد و به دنبال آن برای خود بیمه رد کند. بعد از اینکه اطلاعات خود را در سامانه اداره مربوطه ثبت نمودید تقاضانامه شما مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت نتیجه درخواست شما طی چند روز کاری بررسی شده و اعلام می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *