ثبت شرکت 🥇 سامانه ثبت فوری شرکت [مشاوره رایگان] ⭐️⭐️⭐️

سرمایه در شرکتهای مسئولیت محدود به صورت سهم الشراکه است و هر فرد با توجه به میزان سهمی که دارد مسئولیت شرکت را برعهده دارد . در سال جاری به نحوه جستوجوی شرکتهای ثبتشده باید در سیستم رجیستری مرکزی. در این قسمت حتما نیاز است که با توجه به نوع شرکت ثبتی خود مدارک مورد نیاز خود را برای ثبت شرکت تهیه کنید . اگر دارایی شرکت برای تادیه تمام قروض کافی نباشد هر یک از شرکاء مسئول پرداخت تمام قروض شرکت است. برای ثبت یک شرکت سهامی عام شما نیازمند ۵۰۰ هزار تومان سرمایه اولیه خواهید بود و اگر با کمتر از این میزان شرکت را به ثبت برسانید یک سال زمان خواهید داشت تا سرمایه را به میزان حداقل افزایش دهید و در غیر این صورت باید نسبت به تغییر نوع شرکت به یکی از دو شرکت گفته شده در بالا اقدام کنید. به طور کلی در هزینه ثبت شرکت در خرداد ۱۴۰۰ برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در حدود ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان و برای ثبت شرکت سهامی خاص در حدود ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان می باشد. باید برای انتخاب نام شرکت خود کمی وسواس بخرج دهید . انتخاب گزینه ی ثبت ارتباط اشخاص. وارد کردن نام شخص، شناسه ملی و شماره ثبت در صورت حقوقی بودن شخص. This knowledge was w​ri᠎tt en by GSA C​onte᠎nt Gener​at or D em​oversion​.

مراحل ثبت شرکت

برای بدست آوردن شماره تلفن های موسسه فرهنگ کافیست کلمه ” ثبت فرهنگ ” را در گوگل سرچ کنید! تمام اطلاعات اصلی کمپانی باید به طور دقیق در اساسنامه ذکر شود. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای ثبت شرکت خود باید حتما مراحل را به طور قانونی و مرتب پشت سر بگذارید، زیرا در صورت عدم تمکیل پرونده مجوزی به شما داده نمی شود و در نتیجه نمی توانید در مزایده ها شرکت کنید و در این حالت باید بگوییم که سود چندانی عاید شرکت شما نخواهد شد. برای آن که با مفهوم پیمانکاری به طور کامل آشنا شوید، آن را با یک مثال توضیح خواهیم داد تا درک آن برای شما ساده و البته دلنشین باشد. توجه داشته باشید که یک شرکت پیمانکاری معمولا نیروهای متعددی دارد که متناسب با نوع شرکت فعالیت دارند، در مثال بالا نیروهای شرکت پیمانکاری با اداره برق در ارتباط نیستند و البته مدیران اداره برق هم ارتباطی با نیروهای شرکتی ندارند و پیمانکار به عنوان رابط بین این دو گروه فعالیت می کند، در ادامه توضیحات کاملی را در رابطه با ثبت شرکت پیمانکاری بیان خواهیم کرد. در این مرحله که تقریبا مرحله آخر می باشد شما باید اطلاعات و موضوع فعالیت و صورتجلسات خودتان را درون سامانه اداره ثبت شرکت ها بارگزاری کنید و در نهایت مدارک مورد نظر را از طریق پست به اداره ثبت شرکت های حوزه شهری خود ارسال کنید.

در مرحله آخر بعد از پذیرش اینترنتی از طریق سامانه و اخذ تأییدیه پذیرش، متقاضیان باید نسخه های اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آنها را حداکثر به مدت سه روز کاری از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرسی که در تأییدیه پذیرش درج شده ارسال کنند. پس ثبت شرکتنامه، رسمیت یافتن آن بین شرکاء است که در دفتر جداگانه به عمل می آید و شرکاء تماماً ذیل ثبت را امضا می کنند و مطابقت ثبت را با اصل شرکتنامه تصدیق خواهند نمود. همانطور که میدانید سایت آمازون از سایت های فروشگاهی معتبر جهانی است که در آن میلیون ها کاربر خرید داشته و به آن اطمینان دارند. ما در این پست تمامی قیمت ها همراه با جزئیات هزینه کرد. تمامی موسسات ثبتی مجاز نیز با نظارت همین سازمان به فعالیت میپردازند. به عنوان مثال برای ثبت شرکت بازرگانی، باید به صورت جزء موضوع بازرگانی اعم از فروش و خرید ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز شما مشخص گردد. انتخاب سمت در شرکت از فهرست مربوطه. انتخاب نوع نمایندگی ( وکیل، وصی، قیم ..) از فهرست مربوطه. انتخاب گزینه نماینده یا وکیل.

مشاوره ثبت شرکت

در میانه اقدامات شما میتوانید با کلیک روی گزینه پذیرش موقت، یک کد 19 رقمی دریافت نموده و بقیه مراحل را سپری کنید. مرحله هشتم: در این مرحله متقاضی باید مدارکی که بنا به تصمیمات انتخاب شده و نوع صورتجلسه، تهیه شده را ارایه کند و گزینه ” تأیید مدارک مورد نیاز” را انتخاب نماید. طبق تعریف قانون تجارت ایران، شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شود و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایهشان به قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند. سرمایه ثبت شده در اساسنامه شرکت باید حداقل یکصد هزار تومان باشد. لزوم آگاهی از این تعابیر در آن است که به کارکرد های هر یک از این شرکت ها آگاه شوید و از ضرر و زیان های احتمالی ناشی از این تصمیم اشتباه پیشگیری کنید . لازم به ذکر است که نوع شرکت با موضوع آن و همچنین با حوزه فعالیت شرکت مورد نظر تفاوت هایی دارد و نباید این موارد را با هم اشتباه گرفت. This da​ta was creat ed by G᠎SA C​ontent ​Ge ne​rator DEMO !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *